Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w Pekao Banku Polskim + 3% na koncie oszczędnościowym przez 4 miesiące!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
pekao 200zł

Bank Pekao ruszył z kolejną edycją promocji w którym możesz otrzymać 200 zł oraz atrakcyjny procent na koncie oszczędnościowym. Warunki promocji praktycznie nie uległy zmianie – wciąż są bardzo proste i nie wymagają nic poza zwykłym korzystaniem z rachunku. Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej i przez 4 miesiące aktywnie korzystać z naszego konta.

Jest to druga edycja promocji Banku Pekao w którym do zgarnięcia jest gotówka oraz atrakcyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym.

Czy możesz wziąć udział?

Promocja Otwórz Konto Przekorzystne i otrzymaj 200 zł przeznaczona jest dla osób pełnoletnich które posiadają pełną zdolność prawną. Warunkiem który także trzeba spełnić jest to, aby nie posiadać rachunku osobistego lub oszczędnościowego w Banku Pekao od 1 stycznia 2019 roku.

Haczyk, który pozwoli pewnym osobom wziąć udział w promocji mówi, że klienci, którzy posiadali konto osobiste lub oszczędnościowe w Banku Pekao, a suma ich średnich miesięcznych sald wahała się pomiędzy 0 a 50 zł także mogą wziąć udział.

Co muszę zrobić, żeby otrzymać bonus?

Pierwsze co trzeba wiedzieć, to to, że bonus przyznawany jest w dwóch częściach. Pierwsze 100 zł otrzymamy za samo spełnienie warunków w pierwszym miesiącu, natomiast kolejna stówka trafi na nasze konto po spełnieniu tych samych warunków w kolejnych trzech miesiącach.

 • Krok 1 – Otwórz Konto Przekorzystne lub Świat Premium z kartą i aplikacją PeoPay wykonując selfie (do 31 marca 2020 roku)
 • Krok 2 – Przez 4 kolejne miesiące wykonaj poniższe zadania
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej PeoPay
  • wykonaj min. 1 transakcję kartą lub przy pomocy PeoPay
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 500 zł
 • Informacje dodatkowe
  • pierwsza część nagrody wpłynie na konto do końca miesiąca w którym wykonałeś niezbędne warunki
  • drugą część nagrody otrzymasz do 31 lipca 2020 roku
  • premie nie podlegają opodatkowaniu

Na co zwrócić uwagę

Jedną z najważniejszych rzeczy na które powinieneś zwrócić uwagę jest to, aby założyć konto metodą na selfie. Jeżeli założysz konto metodą tradycyjną bonusu możesz nie otrzymać lub w przypadku otwarcia konta w oddziale zostanie on zmniejszony do 100 zł.

Transakcje które musisz wykonać w każdym z czterech miesięcy muszą być wykonane przy pomocy karty lub aplikacji mobilnej PeoPay. Te wykonane BLIKiem nie zostaną zaliczone.

Warunek który mówi, że w danym miesiącu musisz otrzymać jednorazowy wpływ o wysokości min. 500 zł możesz wykonać samodzielnie, dokonując przelewu z własnego konta osobistego w innym banku.

Co jeszcze zyskuję zakładając Konto Przekorzystne?

Nie tylko promocja i bonus są powodami dla których warto założyć konto w Banku Pekao.

Osoby poniżej 26 roku życia otrzymują całkowicie darmowe konto. Oznacza to, że prowadzenie rachunku, karty debetowej i innych usług związanych z rachunkiem są za darmo.

Dla osób które przekroczyły barierę 26 lat także znajdzie się coś ciekawego. Bardzo proste warunki pozwalające uniknąć opłaty za konto, czy korzystna oferta walutowa są jednymi z warunków dla których warto sprawdzić, czy Konto Przekorzystne odpowiednio się sprawdzi.

200 zł za kilka prostych czynności

Chciałbyś otrzymać 200 zł wykonując operacje, które nie zabiorą Ci więcej niż kilka minut? Świetnie trafiłeś! Nowa promocja Banku Pekao to rzadkość. Warunki które musisz spełnić związane są ze standardowym prowadzeniem konta, wiele osób co miesiąc je wykonuje nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Pamiętaj że 200 zł to nie cała nagroda. Dodatkowe 3% na koncie oszczędnościowym pozwolą Ci odłożyć co nieco na niespodziewane wydatki lub nowy smartfon.

Druga edycja promocji Konta Przekorzystnego jest bardzo atrakcyjna, dlatego przemyśl, czy nie chcesz spróbować otrzymać swoją nagrodę 🙂

Podobne strony: 150 zł Getin Banku, 110 zł mBanku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *