Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Inteligo

Bank Inteligo został założony w 2001 roku i od samego początku bardzo prężnie się rozwijał. Już w ciągu pierwszego roku zdobył ponad 100 tysięcy klientów, którzy wygenerowali około 100 milionów depozytów. W 2002 roku Inteligo dołączyło do PKO Banku Polskiego, dzięki czemu bank ten rozwinął się w jeszcze szybszym tempie. Bank Inteligo wprowadza nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu zdobył uznanie i popularność wśród klientów.

Informacje o banku

Siedziba banku: Warszawa

Data założenia banku: 2001 rok

Kapitał zakładowy: 1 250 000 000 zł

Działalność Banku Inteligo rozpoczęła się w 2001 roku i tylko w ciągu pierwszego roku grono klientów rozszerzyło się do 100 tysięcy. W 2002 r. po około roku działalności, Bank Inteligo stał się częścią Banku PKO SA. Od tej chwili oferta banku rozwijała się skupiając się na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach przyjaznych dla klientów. Inteligo zdobył wiele nagród w kategorii przyjaznego banku, co tylko podkreśla jakość oferowanych produktów i obsługi.

Konta oferowane przez Inteligo przeznaczone są głównie dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania i bankowość internetową. Aplikacja mobilna pozwala na wygodną i prostą obsługę rachunku, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Sesje ELIXIR Banku Inteligo

Typ sesji Godziny
Sesje wychodzące
06:00
11:45
14:30
Sesje przychodzące
11:30
15:10
17:30

Zobacz także

Sprawdź 5 najlepszych kont osobistych

Najbardziej korzystne pożyczki i chwilówki

Najlepsze kredyty na samochód

Promocje bankowe