Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Lion's Bank

Lion’s Bank jest częścią Idea Banku, który należy do grupy Getin Holding. Oferta jak i produkty dostępne w Lion’s Banku przeznaczone są głównie dla osób zamożnych oraz korporacji. Bank ten nie posiada jasno wyrażonej oferty, każdy produkt dobierany jest indywidualnie, dzięki czemu bez problemu możemy znaleźć to czego szukamy.

Informacje o banku

Siedziba banku: Warszawa

Kapitał zakładowy: 156 803 962 zł

Lion’s Bank jest nietypową instytucją, w której prestiż i komfort klienta stawiany jest na pierwszym miejscu. Misją jaką kieruje się Lion’s Bank to zarabianie, a nie oszczędzanie, co widoczne jest dzięki udostępnianym przez bank produktom. Wpłacone środki możemy inwestować w nieruchomości, dzieła sztuki, czy depozyty, co jest dość nietypowym rozwiązaniem.

W banku można także znaleźć tradycyjne metody oszczędzania takie jak lokaty czy konta oszczędnościowe. Mimo to nie każdy jest w stanie takowe otworzyć, ponieważ minimalna wpłata na lokatę wynosi 100 000 zł.

Lion’s Bank został założony po to, aby sprostać wymaganiom zamożnych klientów. Oferta banku skupia się głównie na kliencie indywidualnym, a warunki umowy dopasowuje się do potrzeb klienta. Usługi, które możemy znaleźć w Lion’s Banku to: doradztwo finansowe, lokaty, depozyty strukturyzowane, karty kredytowe.

Poza wymienionymi produktami finansowymi, Lion’s Bank zajmuje się także obsługą finansów korporacji, którym udostępnia bogatą listę produktów premium.

Zobacz także

Sprawdź 5 najlepszych kont osobistych

Najbardziej korzystne pożyczki i chwilówki

Najlepsze kredyty na samochód

Promocje bankowe