Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Toyota Bank

Toyota Bank Polska SA w Polsce pojawił się w 2001 roku. Na początku działalności bank ten zajmował się wyłącznie finansowaniem zakupów samochodów Toyota. Od 2007 roku Toyota Bank rozszerzył swoją ofertę o konta osobiste, lokaty czy karty płatnicze. Z biegiem czasu zostały także wprowadzone takie udogodnienia jak obsługa banku przez internet i telefon czy bankowość elektroniczna.

Informacje o banku

Siedziba banku: Warszawa

Data założenia banku: 2001 rok

Kapitał zakładowy: 114 417 400 zł

Toyota Bank Polska SA zawitał do Polski w 2001 roku. Krótko po tym rozpoczął działalność, która skupiała się na udzielaniu pożyczek na zakup samochodów marki Toyota.

W 2007 roku Toyota Bank rozszerzył swoją działalność dodając do oferty konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, pożyczki oraz karty płatnicze. Z biegiem czasu zostały dodane także przydatne udogodnienia jak bankowość internetowa, czy obsługa banku przez telefon.

Misją banku jest stworzenie produktów, które będą odpowiadały dla wszystkich klientów. Usługi są ukierunkowywane do każdego klienta, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dla Toyota Banku najbardziej pożądaną grupą klientów są osoby planujące zakup auta, jednak każdy może z niego skorzystać.

Sesje ELIXIR Toyota Banku

Typ sesji Godziny
Sesje wychodzące
08:10
12:10
14:40
Sesje przychodzące
10:30
14:30
16:30

Zobacz także

Sprawdź najlepsze konta osobiste

Najbardziej korzystne pożyczki dla firm

Najlepsze kredyty na samochód

Promocje bankowe