Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Przelew PayPal na konto bankowe

Przelew Paypal

Oprócz polecenia zapłaty z konta bankowego, możesz również doładować swoje konto PayPal, aby móc płacić za pomocą własnego konta PayPal. W dalszej części wyjaśnimy, jak działa to doładowanie.

Jak uzupełnić swoje konto PayPal?

Zaloguj się do witryny PayPal w zwykły sposób. Jak tylko zostaniesz zalogowany, zobaczysz przegląd. Kliknij na „Wpłata lub wypłata pieniędzy” w sekcji „Saldo PayPal”.

W następnym obszarze możesz wybrać „Wpłać pieniądze”. Następnie masz możliwość wpłacenia pieniędzy za pośrednictwem połączonego konta bankowego. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta bankowego, ale chcesz wpłacić pieniądze przelewem bankowym, musisz najpierw połączyć swoje konto.

Funkcja doładowania jest szczególnie ważna przy pierwszych krokach z nowo założonym kontem PayPal, ponieważ dopiero po kilku udanych płatnościach otrzymasz nawet opcję automatycznego pobrania pieniędzy do zapłaty z połączonego konta.

Teraz musisz wykonać przelew z konta bankowego na konto PayPal. Niezbędne dane otrzymasz od PayPal. Upewnij się, że cel przelewu jest prawidłowy. W przeciwnym razie PayPal może nie być w stanie prawidłowo przydzielić przelanych pieniędzy.

Jak przelać pieniądze z PayPal na swoje konto bankowe?

Ta metoda przekazywania pieniędzy z PayPal na konto bankowe ma na celu zwrot pieniędzy na własne konto. Dlatego ta metoda działa tylko dla konta, które sam zdeponowałeś, a nie dla konta kogoś innego.

 1. Najpierw zaloguj się do Paypal podając swoje dane.
 2. Następnie kliknij na pole „Wpłata lub wypłata pieniędzy” pod Twoim saldem, a potem na „Wypłata pieniędzy”.
 3. Jeśli masz więcej niż jedno konto bankowe w systemie PayPal, wybierz konto, na które chcesz przelać pieniądze.
 4. Wpisz kwotę, którą chcesz przelać i kliknij na „Dalej”.
 5. Sprawdź swoje dane. Jeśli wszystko jest w porządku, potwierdź wykonanie przelewu i pieniądze zostaną przelane.

Jak przelać pieniądze z PayPal na zagraniczne konto bankowe?

Aby wysłać pieniądze na konta bankowe obcych ludzi bez PayPal, musisz użyć xoom. Usługa ta jest oferowana przez PayPal już od jakiegoś czasu i nie wiąże się z żadnymi opłatami dla odbiorców.

 1. Najpierw zaloguj się do systemu PayPal, podając swoje dane.
 2. Kliknij na zakładkę „Wyślij pieniądze” u góry, a następnie na „Więcej”.
 3. Wybierz pole „Wyślij pieniądze na konto bankowe”, klikając na „Wyślij pieniądze”.
 4. Wybierz opcję „Zgadzam się i kontynuuję”. PayPal otworzy teraz dla Ciebie konto xoom z Twoimi danymi. Otrzymasz wiadomość e-mail.
 5. Wybierz kraj odbiorcy dla swoich pieniędzy w xoom.
 6. Wprowadź kwotę pieniędzy. Zostanie ona przeliczona bezpośrednio na lokalną walutę i doliczone zostaną opłaty transakcyjne.
 7. Kliknij na jedną z trzech metod otrzymania pieniędzy przez odbiorcę. Możesz wybrać pomiędzy przelewem bankowym, pobraniem gotówki i dostawą za pobraniem.
 8. Wybierz swoją metodę płatności i kliknij „Kontynuuj weryfikację”. Po zweryfikowaniu danych, kliknij na „Zatwierdź płatność”.

Udostępnij wpis

Sprawdź także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *