Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Zgarnij 150 zł za założenie Konta Proste Zasady + 3,5% na Koncie oszczędnościowym w Getin Banku

Facebook
Twitter
LinkedIn

W Getin Banku bardzo często pojawiają się atrakcyjne oferty dla osób lubiących oszczędzać, a dziś po raz kolejny trafiła się nam jedna z takich okazji. Za założenie konta i wykonanie kilku akcji związanych z prowadzeniem rachunku osobistego możemy otrzymać 100 zł na zakupy w sklepach Decathlon oraz dodatkowe 50 zł które możesz wydać na co chcesz.

Getin Bank po raz kolejny zaserwował bardzo interesujący zestaw promocyjny. Tym razem zgarnąć można w sumie 150 zł oraz atrakcyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym przez 12 miesięcy.

Bonus dla osób pewnych i szybkich

Getin Bank nie określił terminu zakończenia promocji. Określił jedynie maksymalną liczbę osób, która może wziąć udział w promocji. Po osiągnieciu limitu 2000 rejestacji, kolejne osoby nie będą otrzymywać bonusu, dlatego kto pierwszy ten lepszy!

Jak otrzymać bonus

Jak już pisaliśmy, bonus może otrzymać pierwsze zarejestrowane 2000 osób, dlatego nie warto czekać i wziąć udział już dziś. Aby otrzymać premię należy wykonać kilka prostych kroków, które możemy wykonać wykonując codzienne operacje na stworzonym rachunku osobistym.

 • Krok 1 – otwórz Konto Proste Zasady z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej.
  • Po otwarciu konta zawrzyj z bankiem umowę i wyraź niezbędne zgody na prowadzenie rachunku.
  • Podanie kodu polecającego podczas rejestracji pozwoli Ci zyskać dodatkowe 50zł. O kod możesz zapytać znajomych, którzy posiadają rachunek w Getin Banku, lub użyć jednego z dostępnych kodów w internecie.
 • Krok 2 – W ciągu maksymalnie 7 dni od aktywacji konta, zarejestruj się za pomocą dedykowanego kodu w promocji
 • Krok 3 – Wykonaj poniższe czynności, dzięki którym zyskasz 100 zł na zakupy w Decathlonie
  • Wykonaj przelew przy użyciu aplikacji mobilnej (maks. miesiąc po założeniu rachunku) – 20 zł
  • Wykonaj transakcję kartą debetową na kwotę min. 200 zł (W dwóch miesiącach od założenia Konta Proste Zasady) – 20 zł
  • Otrzymaj przynajmniej 1 wpłw w ciągu pierwszych trzech miesięcy na kwotę min. 1000 zł – 40 zł
  • Spełniając powyższe 3 warunki otrzymujesz dodatkowe 20 zł
 • Nagroda – Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz wiadomość w skrzynce odbiorczej banku o przyznaniu bonusu. Otrzymasz link, którym możesz aktywować kartę podarunkową.
 • Informacje dodatkowe
  • Wpłata 1000 zł musi być w jednorazowym przelewie i nie może być wykonana z rachunku własnego w innym banku lub wykonana poprzez wpłatomat.
  • Przed wydaniem nagrody, bank zweryfikuje, czy konto jest wciąż aktywne oraz czy zgody marketingowe nie zostały wycofane.
  • Oba bonusy nie podlegają opodatkowaniu

Co jeszcze zyskam z Kontem Proste Zasady

Zakładając konto warto zwrócić uwagę również na to jakie korzyści niesie za sobą prowazenie rachunku osobistego w Getin Banku. Najważniejszą sprawą jest omówienie samej nazwy Proste Zasady. Jak nazwa mówi, prowadzenie tego rachunku nie wiąże się z wieloma trudnymi warunkami – wystarczy jedna operacja kartą miesięcznie, aby prowadzenie rachunku było całkowicie darmowe.

Zakładając konto osobiste w Getin Banku masz także szansę zgarnąć do 500 zł za zaproszenia znajomych. Za jedną rekomendację zyskasz 50 zł, które możesz wykorzystać na dowolny cel! Nie tylko Twój znajomy zykuje, ale Ty też!

Świetna inicjatywa na nowy rok

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji, nie powinieneś zwlekać. Tylko pierwsze 2000 osób może otrzymać nagrodę, co wiąże się z tym, że wiele osób od razu przystąpi do rejestracji. Bon promocyjny możesz wykorzystać do 13 stycznia 2022 roku, ale nie wierzymy, że pozwolisz, aby otrzymany bonus tyle czekał.

Według nas spełnienie wymienionych warunków niezbędnych do otrzymania bonusów nie jest trudne, wystarczy zapisać lub pamiętać kiedy realizować dane operacje.

100 zł to tylko początek przygody, polecając ten, lub rachunki w innych bankach możesz otrzymywać premie, które nie ulegają opodatkowaniu, dlaczego więc nie spróbujesz?

Podobne strony: 200 zł od Alior Banku, 400 zł od Citi Banku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *