Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Zabierz dziecko do kina. Załóż konto 360° Junior w Banku Millennium i zgarnij 3 bilety do kin Helios

Facebook
Twitter
LinkedIn
millenium 3 bilety

W ofercie Banku Millennium co jakiś czas pojawiają się promocje skierowane do dzieci i młodzieży. Tym razem wygrać możesz 3 bilety do kin Helios, a aby je zgarnąć wystarczy założyć konto 360° Junior w Banku Millennium dla swojej pociechy.

Banki w Polsce coraz chętniej tworzą produkty i usługi skierowane do dzieci i młodzieży. Różnią się one od standardowych kont osobistych, tym, że posiadają specjalne funkcje pozwalające poznawać wartość pieniądza i jak funkcjonuje świat finansów. Wielu rodziców z tego powodu zakłada konta dla swoich dzieci, ponieważ im szybciej nasze pociechy zacznął poznawać bankowość, tym łatwiej wejdą w dorosłe życie.

Czy moje dziecko może wziąć udział w promocji?

Oferta skierowana jest do osób które posiadają konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium i mają wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz inne zgody marketingowe.

Jeżeli Twoje dziecko posiadało już wcześniej konto 360° Junior w Banku Millennium nie może ono wziąć udziału w tej akcji promocyjnej.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w promocji?

Jeżeli Ty i Twoje dziecko spełniacie warunki promocji, możesz przystąpić do realizacji kroków zbliżających was do otrzymania nagrody.

 • Krok 1 – Otwórz konto 360° Junior w Banku Millennium dla swojego dziecka (do 30 kwietnia 2020 roku).
 • Krok 2 – w wypadku gdy
  • Twoje dziecko ma poniżej 13 lat – przelej na jego konto min. 100 zł.
  • Twoje dziecko ma więcej niż 13 lat – dopilnuj aby wykonało co najmniej 3 transakcje kartą.
 • Nagroda – Po wykonaniu wszystkich akcji poprawnie wiadomość SMS z kodem, przy pomocy którego otrzymasz bilety zostanie do Ciebie wysłana maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku.
 • Informacje dodatkowe
  • Zakładając konto dla dziecka koniecznie zaakceptuj wszystkie wymagane zgody.
  • Otrzymane kody promocyjne postaraj się wymienić w ciągu maksymalnie 60 dni od ich otrzymania.
  • Bilety upoważniają do wejść zarówno na seanse 2D jak i 3D.

Ciekawostka

Posiadając jedno konto osobiste, możesz utworzyć konto 360° Junior w Banku Millennium dla każdego ze swoich dzieci, co oznacza, że zyskać możesz 3, 6, 9 lub więcej biletów do kin Helios.

Co zyska moje dziecko posiadając konto 360° Junior w Banku Millennium

Konto 360° Junior to nie tylko atrakcyjna promocja ale także opłacalna inwestycja we własne dziecko. Posiadając od najmłodszych lat konto w banku, młodzież jest w stanie szybciej zrozumieć wartość pieniądza, a także jak ważnym jest aby mądrze nim dysponować.

Konto 360° Junior posiada bardzo atrakcyjną ofertę oszczędnościową dla dzieci, świetną aplikację mobilną z wieloma ciekawymi rozwiązaniami dla najmłodszych, a także darmowe prowadzenie konta co w przypadku dzieci jest dość ważną cechą.

Konto 360° w Banku Millennium

Jednym z warunków promocji jest posiadanie przez rodzica konta 360°w Banku Millennium. Zapewne nie każdy je posiada, a jest ono dość atrakcyjnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o finanse osobiste. Otwierając to konto teraz możesz zyskać 200 zł, 2 bilety do kin Helios oraz oprocentowanie w wysokości 2,7% na koncie oszczędnościowym.

Biorąc udział w dwóch promocjach możesz zyskać jeszcze więcej, dlaczego więc nie spróbować? 🙂

Polecane artykuły: 400 zł w Citi Banku, 200 zł od Aliora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *