Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Zyskaj 200 zł za posiadanie karty Citi Simplicity i aż 400 zł za nowego klienta

Facebook
Twitter
LinkedIn
Citi handlowy promocja

Citi Handlowy rzeczywiście twierdzi, że zasługuje na bycie posiadaczem karty Citi Simplicity Mastercard. Otrzymasz 200 PLN za każdą owocną propozycję tego „kredytu”. Istnieje nagroda o wartości 400 PLN z jednego z osiągnięć dla osoby, której dotyczy aluzja.

Wytyczne zaproponowane przez Citibank w poprzedniej wersji programu poleceń Citi Simplicity nie uległy zmianie. Tylko obecny klient banku, który przepisuje wspomnianą „zaliczkę” klientowi, jest jeszcze zakwalifikowany do nagrody pieniężnej. Polecający również nie powinni narzekać, ponieważ mogą wybrać, jaki konkurs Citi Simplicity jest dla nich najbardziej atrakcyjny.

Jak stać się nowym klientem i zacząć polecać

Citi Simplicity w okresie określonym w wytycznych dotyczących promocji pozwala na dostęp do kart Citi Simplicity. Osoby niebędące obywatelami Polski, mieszkańcy USA i rezydenci podatkowi USA są wykluczeni z promocji.

Kryterium

Ponieważ mamy doczynienia z produktem finansowym, bank wymaga spełnienia pewnych warunków. Przedstawiciele muszą być zatrudnieni w ich obecnym środowisku pracy od min. 3 miesiący i otrzymywać wynagrodzenia w wysokości 1200 PLN. Indywidualne działalności gospodardcze powinny wykazywać zysk netto w wysokości 2500 PLN netto i wykazywać, że działalność istnieje min. 2 lata. Przypomnijmy, że są to ogólne zasady, a każdy wybór przyznania „kredytu” i ustalenia limitu zrzutu jest udzielany niezależnie.

Co Trzeba zrobić aby wziąć udział w promocji

Jeżeli spełniasz wszystkie warunki i chciałbyś przystąpić do wzięcia udziału w promocji, należy wykonać poniższe kroki.

  • Krok 1 – Przy pomocy linku polecającego na specjalnej stronie do 16 października 2020 r. załóż konto indywidualne informacje, numer telefonu zapisany w ramach banku i zaakceptuj warunki programu administracyjnego oraz zgódź się na przygotowanie indywidualnych informacji na jego potrzeby.
  • Krok 2 – Do podanej daty przekaż polecenie skierowane do osoby, a następnie przepisz za pomocą karty obciążeniowej Citi Simplicity.
  • Etap 3 – Zmotywuj znajmego lub kogoś z rodziny o zawarcie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity oraz jej aktywację. Zwróć uwagę, aby wyraził zgodę na ujawnienie uprzywilejowanych tajemnic bankowych. Jeżeli tego nie zrobi, nie dostaniesz nagrody w wysokości 200 PLN.
  • Nagroda – Informacja o nagrodzie zostanie wysłana poprzez bankowość internetową Citibank Online i otrzymasz ją do miesiąca po wykonaniu wszystkich kroków przez znajomego.

Dodatkowe informacje

Otrzymanie przez Ciebie nagrody nie jest uzależnione od spełnienia przez poleconego wymagań akcji, w ramach której podpisał umowę o kartę Citi Simplicity.

Dodajmy, że przyznany Ci bonus nie podlega opodatkowaniu, będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *