Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Zyskaj do 150 zł za eKonto Osobiste w mBanku oraz aż 2,6% na koncie oszczędnościowym

Facebook
Twitter
LinkedIn

mBank rusza z kolejną promocją, w której do zgarnięcia jest 150 zł i aż 2,6% na rachunku Moje cele. W porównaniu do poprzednich edycji, nagroda została podwyższona, dzięki czemu zyskać możemy jeszcze więcej. Nie tylko bonus pieniężny został podwyższony. Oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym także zostało zwiększone.

8 edycja promocji eKonto z Premią aktywna będzie do 27 maja 2020 roku, a ilość osób która może wziąć udział nie jest ograniczona. Wykonując wszystkie niezbędne kroki w określonym przez regulamin czasie możesz być pewny, że otrzymasz nagrodę.

Otwierając eKonto Osobiste nie zapomnij przy okazji otworzyć rachunku Moje Cele, w którym otrzymasz 2,6% do automatycznego oszczędzania. Promocyjna stawka działa do maksymalnie 20 tys. zł i 31 sierpnia 2020 roku.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Głównym warunkiem, który jest brany pod uwagę jest czy klient posiadał konto oszczędnościowe lub osobiste o numerach 1140 2004 lub 1140 2017. Osoby posiadające lokaty, konta firmowe, lub inne produkty mBanku bez problemu mogą wziąć udział w promocji i otrzymać bonus.

Co muszę zrobić, żeby zgarnąć bonus

Jeżeli spełniasz wyżej wymienione warunki, mozesz przystąpić do rejestracji na specjalnie stworzonej stronie promocji.

 • Krok 1- złóż wniosek o otwarcie eKonta Osobistego z kartą (do 27 maja 2020 roku).
 • Krok 2 – podpisz umowę w placówce banku lub przy obecności zamówionego kuriera.
 • Krok 3 – spełnij comiesięczne warunki aby zyskać premię.
 • Nagroda – 100 zł oraz 50 zł zostaną przelane na Twoje konto
 • Dodatkowe informacje
  • 100 zł otrzymasz gdy w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1000 zł oraz w pierwszy miesiąc wykonasz 5 transakcji kartą lub Blikiem.
  • 50 zł otrzymasz wykonując te same kroki w drugim miesiącu od otwarcia konta.
  • Promocyjne 2,6% na koncie Moje Cele otrzymasz gdy wpływy będą przynajmniej o 100 zł wyższe niż wydatki.

Co jeszcze zyskam zakładając eKonto Osobiste

Całkowicie darmowe prowadzenie konta oraz niewiarygodnie prosty warunek dzięki któremu karta jest także bezpłatna to tylko początek zalet tego rachunku bankowego.

Wiele ciekawych usług dodatkowych jak mOkazje pozwalające sporo zaoszczędzić i innowacyjna aplikacja mobilna są bardzo zachęcającymi parametrami dla osób młodych i lubiących nowinki.

mBank daje więcej

W porównaniu do poprzedniej edycji, warunki pozwalające otrzymać premię się nie zmieniły, ale bonus, który możemy otrzymać został zwiększony.

Liczba osób, które mogą wziąć udział w promocji nie jest w jakikolwiek sposób ograniczona, dlatego jedyne co nam pozostaje to życzyć powodzenia i publikować jak najwięcej takich promocji!

Podobne strony: mBank, 100 zł z Twisto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *