Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Zyskaj nawet 400 zł na zakupy w sklepach Lidl za założenie karty kredytowej w Banku Citi Handlowym

Facebook
Twitter
LinkedIn

W Banku Citi Handlowym co jakiś czas pojawiają się opłacalne promocje, w których otrzymać można było vouchery do sklepów takich jak Biedronka, Leroy Merlin czy Allegro. Tym razem promocyjne 400 zł możesz wydać w sklepach Lidl.

Citi Handlowy po raz kolejny przygotował naprawdę ciekawą ofertę, w której do zgarnięcia jest aż 400 zł które wydać możesz w sklepach Lidl. Warunkiem niezbędnym do otrzymania bonusu jest stworzenie i wydanie kartą kredytową 2000 zł w ciągu 3 miesięcy od założenia konta.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Z najnowszej oferty Banku Citi Handlowego skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które posiadają zdolność do czynności prawnych związanych z otwarciem konta.

Promocja ważna jest do 20 kwietnia 2020 roku, a skorzystać z niej mogą osoby, które nie posiadały w Citi Banku karty kredytowej po 1 stycznia 2019 roku. Ponadto wykluczone są także osoby posiadające status dewizowy nierezydenta oraz rezydenci i obywatele Stanów Zjednoczonych.

Co muszę zrobić, aby wziąć udział wpromocji?

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz przystąpić do realizacji poniższych kroków, które są niezbędne do otrzymania bonusu.

 • Krok 1 – wypełnij formularz, złóż wniosek o konto oraz kartę kredytową Citi Simplicity (do 2 kwietnia 2020 roku)
 • Krok 2 – w ciągu 3 miesięcy po otwarciu konta
  • dostarcz do banku dokumenty, które potwiardzą Twoje dochody
  • przy pomocy otrzymanej karty kredytowej wykonaj transakcje na co najmniej 2000 zł
 • Krok 3 – zainstaluj aplikację Citi Mobile i przy jej użyciu aktywuj kartę.
 • Nagroda – maksymalnie w ciągu miesiąca po wywiązaniu się z warunków akcji otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. W następnym miesiącu na adres korespondencyjny otrzymasz kartę prezentową.
 • Informacje dodatkowe:
  • kartę musisz aktywować maksymalnie miesiąc po podpisaniu umowy.
  • do otrzymania karty prezentowej nie rezygnuj ze zgód na przetwarzanie danych oraz marketingowych.

Na co zwrócić uwagę?

Do min. płatności 2000 zł nie zaliczane są transakcje szczególne (związane z hazardem itp.), przelewy wewnętrzne i krajowe oraz płatności zwrócone.

Karta kredytowa musi być cały czas aktywna. W dniu wysłania przez bank vouchera, nie możesz dezaktywować karty.

Otrzymany bonus jest wolny od podatku – nie musisz rozliczać się z tego z Urzędem Skarbowym.

Co jeszcze zyskam zakładając kartę Citi Simplicity

Karta kredytowa oferowana przez bank Citi Handlowy jest dość niespotykanym produktem. Nie dość, że używanie i posiadanie karty jest bezpłatne, to jeszcze bank oferuje bardzo ciekawe akcje i rabaty w niektórych restauracjach.

Bonus, który na pewno się przyda

Lidl jest sklepem, w którym zakupy robi bardzo wiele polaków, dlatego voucher, którego wartość to aż 400 zł pozwoli na zrobienie bardzo zadowalających zakupów, a może nawet zakup jakiegoś ciekawego gadżetu.

Warunki, które trzeba spełnić są proste, ponieważ 2000 zł w ciągu 3 miesięcy nie jest kwotą dużą, a nawet jeśli kilka dni przed końcem trochę nam zabraknie, to można udać się za dodatkowe zakupy. Citi Handlowy oferuje wiele promocji, w których zyskać można 400 zł na zakupy w różnych sklepach, dlatego warto sprawdzić pozostałą ofertę banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *