Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Ubezpiecz samochód i wygraj 500 zł w konkursie PKO BP!

Facebook
Twitter
LinkedIn
500zl-PKO

Banki w Polsce cały czas starają się rozwijać swoją ofertę o nowe produkty bankowe. Jeszcze kilka lat temu w ofercie znajdowały się konta osobiste, kredyty czy lokaty. Obecnie w niemal każdym banku możemy wykupić ubezpieczenie zdrowotne lub komunikacyjne.

PKO BP przygotował ciekawą promocję, w której zachęca swoich klientów do skorzystania z nowej funkcji dostępnej poprzez bakowość elektroniczną. W konkursie można wygrać 500 zł do wydania na stacjach Orlen, a to co trzeba zrobić jest niezmiernie proste. Wystarczy poprzez aplikację internetową banku PKO wykupić polisę ubezpieczeniową na swój samochód oraz odpowiedzieć na proste pytanie.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do promocji mogą przystąpić wszystkie osoby pełnoletnie posiadające rachunek osobisty w PKO BP, zdolne do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terenie Polski. Klient musi posiadać także dostęp do aplikacji mobilnej IKO lub bankowości internetowej iPKO.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział?

Jeżeli spełniasz powyższe warunki możesz przejść do wykonywania kroków niezbędnych do wzięcia udziału w konkursie.

 • Krok 1 – zaloguj się na swoje konto osobiste w aplikacji mobilnej IKO lub iPKO i wykup ubezpieczenie swojego samochodu. Możesz wybrać zarówno OC jak i AC. Po wpisaniu niezbędnych danych oraz wyborze odpowiedniego ubezpieczenia zostaniesz przekierowany na stronę w której będziesz mógł wybrać najlepszą ofertę spośród 5 ubezpieczycieli (Do 31 marca 2020 roku).
 • Krok 2 – również do 31 marca 2020 roku:
  • potwierdź swoje dane osobowe w serwisie iPKO (sprawdź imię i nazwisko, dokument tożsamości oraz adres korespondencyjny).
  • wyraź niezbędne zgody na przetwarzanie danych oraz na otrzymywanie informacji marketingowych.
  • wypełnij formularz konkursowy dostępny pod tym linkiem oraz odpowiedz w ciekawy sposób dlaczego warto i jakie zalety wiążą się z zakupem ubezpieczenia w serwisie iPKO.
 • Informacje dodatkowe
  • do przekazania bank PKO przygotował 55 kart o wartości 500 zł.
  • zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 5 maja 2020 roku. Jeżeli wygrasz, otrzymasz informację na e-mail oraz aplikację mobilną.
 • Nagroda – 500 zł otrzymasz maksymalnie do 15 maja 2020 roku i wydać je będziesz mógł na wszystkich stacjach Orlen. Ważna będzie przez 24 miesiące od dnia jej aktywacji (otrzymania). Nie musisz wykorzystywać otrzymanego bonusu podczas jednej transakcji. Wykorzystując np. 120 zł na karcie pozostanie 380 zł.

Przydatne informacje

Wysłanie formularza z odpowiedzią na pytanie konkursowe jednoznaczne jest z udzieleniem PKO BP zgody na przetwarzanie i wykonywanie niezbędnych kroków do odpowiedniego przeprowadzenia konkursu.

Przesyłając odpowiedź potwierdzasz także, że wykonałeś ją sam i jesteś jej wyłącznym autorem. Potwierdzasz także, że masz prawo do udzielania licencji na jej rozpowrzechnienie przez Bank PKO.

Osoby fizyczne mogą liczyć na zwiększenie wartości nagrody o wysokość podatku dochodowego zryczałtowanego oraz samodzielnie wykona on rozliczenie z Urzędem Skarbowym.

Spróbuj swojego szczęścia

Z doświadczenia wiemy, że w takich konkursach nie bierze udział zbyt wiele osób, przez co szansa na wygranie jest znacząco wyższa. Nie masz gwarancji otrzymania nagrody, ale jeżeli do 31 marca musisz ubezpieczyć samochód, możesz spróbować, bo nic Ci to nie zaszkodzi.

Podobne wpisy: 110zł w mBanku, 400zł na zakupy allegro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *