Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Zgarnij 2 bilety do kina otwierając eKonto dla dziecka w mBanku

Facebook
Twitter
LinkedIn
mbank kino

Tym razem mBank przygotował coś dla młodszych klientów. Najnowsza oferta skierowana jest do osób poniżej 13 lat, które nie posiadają zdolności prawnych do posiadania rachunku. Promocje tego typu nie zdarzają się zbyt często, dlatego warto skorzystać z okazji i założyć konto dla naszej pociechy.

Konta bankowe dla dzieci różnią się znacząco od standardowych kont osobistych które znamy. Wiele funkcji jest wyłączonych, ale w zamian, otrzymujemy funkcje, które uczą oszczędzania i tego jak działa pieniądz.

Do zgarnięcia są 2 bilety do kin Ciema City na seanse 2D. Aby je zdobyć należy wykonać jedynie 5 transakcji stworzoną przez nas kartą oraz jeden raz wypłacić pieniądze z bankomatu! Liczba osób, które mogą wziąć udział w promocji jest ograniczona – może wziąć tylko 5000 osób, dla tego nie warto zwlekać, bo ktoś może nas wyprzedzić.

Kto może wziąć udział w promocji?

Bilety mogą zdobyć osoby posiadające pełne prawa i zdolności do czynności związanych z otwarciem konta bankowego w Polsce. Wniosek o założenie konta dla dziecka należy złożyć do 30 czerwca 2020 roku, ale należy pamiętać, że tylko 5000 osób może wziąć udział, dlatego czas promocji może ulec zmianie.

Co muszę zrobić, aby wziąć udział?

Jako rodzic, to Ty posiadasz zdolności do założenia konta i to Ty będziesz odpowiadał za obowiązki związane z założeniem konta, podpisaniem umowy i otwarciem rachunku. Aby otworzyć konto dla dziecka i wziąć udział w promocji należy:

  • Krok 1 – złożyć wniosek o eKonto Junior z kartą debetową (do 30 czerwca 2020 roku)
  • Krok 2 – w ciągu 3 miesiecy po otwarciu konta wykonać 5 transakcji kartą oraz przynajmniej jedną wypłatę z bankomatu
  • Nagroda – po spełnieniu wymagań i warunków promocji, nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dniu. Na numer telefonu zarejestrowanego w mBanku otrzymasz SMS z kodem promocyjnym upoważniającym do otrzymania 2 biletów do kin Cinema City.
  • Informacje dodatkowe
    • zakładając konto zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe oraz regulamin promocji
    • o kolejności otrzymania nagród decyduje kolejność zgłoszeń

Warto także wspomnieć o tym, że w regulaminie nie została przedstawiona kwota transakcji która ma być wykonana naszą kartą. Podobnie wygląda sprawa z wypłatą z bankomatu, dlatego naszym zdaniem nie warto wykonywać operacji na duże kwoty.

Co jeszcze zyskuję zakładając eKonto Junior w mBanku?

Dzieci w wieku do 13 lat nie zawsze noszą przy sobie portfel, a co za tym idzie, nie zawsze mogą posiadać przy sobie kartę debetową. mBank przygotował specjalne opaski płatnicze, które umożliwiają płatności zbliżeniowe i są wygodne w obsłudze. Koszt wydania takiej opaski wynosi zaledwie 25 zł a dla dziecka jest ona bardziej wygodna niż typowy „plastik”.

eKonto Junior oferuje ciekawe funkcje które pokażą dziecku zalet korzystania z karty i bankowości, dzięki czemu szybciej oswoi się z pieniądzem i zarządzaniem finansami.

Podobne artykuły: 200 zł od banku Millenium, 200 zł dla firm od Alior Barnku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *