Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

Odbierz 100 zł na za założenie konta. Stwórz kartę Twisto i wybierz się na zakupy!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Jedna z najbardziej lubianych promocji powraca!

Twisto – czeski fintech, który jest obecnie liderem w płatnościach „kup teraz, zapłać później”, wraca z kolejną jeszcze ciekawszą promocją. W tej edycji wystarczy założyć kartę płatniczą, dzięki której będziemy mogli wykonać darmowe zakupy za 100 zł.

Na początku Twisto oferował jedynie usługę Twisto Pay umożliwiające płatności online w partnerskich sklepach. Płatność wyglądała w taki sposób, że przy zakupie dowolnego przedmiotu płatność zostawała odroczona. Kolejną funkcją jaką fintech wprowadził była Twisto Free, czyli usługa kredytowa online. Usługa ta pozwala na wzięcie odnawialnego kredytu z okresem bezodsetkowym do 45 dni.

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja nie jest ograniczona, tak więc każda osoba fizyczna, która posiada zdolności prawne może wziąć w niej udział.

Jak otrzymać bonus

Aby zdobyć 100 zł bonusu należy wykonać kilka kroków.

 • Krok 1 – Utworzenie konta
  • Otwórz konto online i podpisz umowę z Twisto
  • Złóż podanie o wydanie karty płatniczej Twisto
 • Krok 2 – Otrzymanie nagrody
  • Po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymasz kod promocyjny pozwalający na zakupy w partnerskich sklepach online.
 • Informacja dodatkowa
  • Dopóki nie wykorzystasz kodu promocyjnego
   • nie zamykaj konta Twisto
   • nie wycofuj karty płatniczej
   • nie odwołuj zgód na przesyłanie informacji marketingowych

Jak przebiega proces rejestracji

Rejestracja zajmuje kilka minut i jest bardzo prosta. Pierwszym krokiem jest przejście na stronę rejestracji Twisto. Ważną sprawą jest aby rejestrować się z linka który upoważnia do otrzymania bonusu. Taki link możesz znaleźć tutaj:

Kolejnym krokiem jest ustalenie swojego hasła i uzupełnienie informacji przedstawionych na zdjęciu powyżej.

Po poprawnej rejestracji otrzymamy dostęp do swojego konta. Następnie po upływie 1-2 dni roboczych nasze konto zostaje zweryfikowane. Kolejną wiadomością jaką powienieneś otrzymać jest informacja potwierdzająca zamówienie karty. Ostatnią i najważniejszą wiadomością jest przyznanie bonusu 100zł.

Co jeszcze oferuje Twisto

Poza akcją promocyjną Twisto posiada bardzo bogatą i zachęcającą ofertę dla wielu osób. Prowadzenie konta oraz posiadanie karty jest darmowe, co w przypadku banków nie zdaża się często. Poza tym kursy przewalutowań są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu rachunek ten sprawdzi się idealnie dla osób wykonujących płatności w innych walutach.

Poza wymienionymi zaletami, Twisto posiada także bardzo ciekawą aplikację mobilną, która może przykuć uwagę miłośników nowinek.


Powiązane strony: Konta bankowe, Ranking kont osobistych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *