Monitorujemy produkty finansowe specjalnie dla Ciebie

200 zł za założenie Konta Osobistego i do 350 zł w pozostałych promocjach Santander Banku Polska

Facebook
Twitter
LinkedIn
santander promocja

To znowu się stało! Santander Bank Polska po raz kolejny łączy siły ze spółką Rankomat oferując premię dla klientów posiadających Konto Jakie Chcę. Otwierając konto i spełniając kilka prostych warunków możesz otrzymać 200 zł. Dodatkowym atutem promocji jest możliwość wzięcia udziału także w innych promocjach banku, dzięki czemu zyskać możemy nawet dodatkowe 350 zł!

Czy mogę wziąć udział w promocji?

W VI edycji akcji Konto Jakie Chcę z Bonusem mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, posiadające Polskie obywatelstwo oraz pełną zdolność do czynności prawnych związanych z otwarciem konta.

Niestety osoby które posiadały konto osobiste w Banku Santander po 5 marca 2019 roku nie mogą wziąć udziału w promocji. Jeżeli więc posiadałeś takowe konto, lub byłeś współwłaścicielem, ta oferta nie będzie dla Ciebie dostępna.

Promocja ta nie wyklucza osób posiadających w Santander Banku Polska kont biznesowych lub innych produktów finansowych poza kontami osobistymi. Dlatego osoby, które posiadają jakieś konto, lub korzystają z jakiej kolwiek innej usługi niż konto osobiste mogą wziąć udział w akcji.

Co zrobić, żeby otrzymać 200 zł?

Jeżeli spełniasz powyższe waruki i możesz wziąć udział w promocji, możesz przystąpić do realizacji niezbędnych kroków upoważniających Cię do otrzymania nagrody.

 • Krok 1 – Używając specjalnej strony promocji zarejestruj się, wyrażając przy tym samym zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (do 15 kwietnia 2020 roku).
 • Krok 2 – Odwiedź swoją skrzynkę pocztową, na którą zarejestrowałeś konto i aktywuj profil klikając w link potwierdający.
 • Krok 3 – Złóż wniosek o stworzenie Konta Jakiego Chcę z kartą debetową. Krok ten musisz wykonać poprzez wcześniej stworzony profil na stronie promocyjnej. Rejestrując się, pamiętaj, aby podać ten sam e-mail na który tworzyłeś konto promocyjne (do 15 kwietnia 2020 roku).
 • Krok 4 – Maksymalnie do 30 kwietnia 2020 roku podpisz umowę z Bankiem Santander.
 • Krok 5 – Potwierdź wszystkie wymagane zgody:
  • na kontakt w sprawie regulacji bankowych oraz realizacji wniosku
  • na kontakt kanałem elektronicznym
  • na kontakt drogą telefoniczną oraz elektroniczną w celach marketingowych.
 • Krok 6 – W każdym z dwóch miesięcy następujących po otwarciu konta wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą debetową lub BLIKiem oraz zapewnij wpływy na min. 1000 zł.
 • Nagroda – Po wykonaniu wszystkich akcji prawidłowo zostaniesz poinformowany drogą mailowo. Informacja o przyznaniu premii także zostanie wysłana na Twoją skrzynkę mailową. Po otrzymaniu tej informacji będziesz musiał podać swój numer konta bankowego (w ciągu 7 dni). Bonus otrzymasz maksymalnie do 31 sierpnia 2020 roku.

Nie musisz martwić się o odprowadzenie podatku od otrzymanej kwoty, ponieważ nagroda jest w pełni wolna od podatku, dzięki czemu możesz cieszyć się całą otrzymaną kwotą.

Co jeszcze zyskuję zakładając Konto Jakie Chcę?

Nie tylko 200 zł które możesz zyskać jest powodem, dla którego warto rozważyć otwarcie konta w Santander Banku. Dodatkowe 350 zł które możemy otrzymać wykonując pozostałe promocje dostępne w Banku Santander mogą być także świetym powodem, dla którego możesz otworzyć to konto.

Dodatkową informacją dla potencjalnych klientów może być także to, że Konto Jakie Chcę znajduje się w czołówce kont osobistych dostępnych w Polsce. Darmowe prowadzenie konta, przelewy internetowe i bardzo proste warunki pozwalające uniknąć jakich kolwiek płatności związanych z prowadzeniem konta to główne zalety które od razu rzucą się nam w oczy.

Co tu dużo mówić – 200 zł za darmo!

Założenie konta i spełnienie warunków wymaganych przez bank jest banalnie proste, ponieważ wykonywanie płatności kartą i wpływy na konto to najbardziej naturalne i podstawowe czynności, które wykonuje każdy posiadacz konta osobistego.

Wykonanie 10 transakcji kartą lub BLIKiem w ciągu 2 miesięcy i otrzymanie wpływów w wysokości min. 1000 zł nie wydaje się ciężkie prawda? Dlatego spróbuj, załóż konto i zyskaj 200 zł które możesz wydać na co chcesz!

Warto odwiedzić: Ranking Kont Osobisych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *